Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
23 Luty 2018    |    Imieniny: Romana, Izabela, Damian

faceyou tube

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Dziewczęta

TABELA REKORDÓW DZIEWCZĄT- KATEGORIE WIEKOWE

STYL DYSTANS  
10 lat 11 lat 12 lat 13 lat 14 lat 15 lat 16 lat 17 lat i starsi
DOWOLNY 25m 0:16.23
Paluch
Katarzyna
5.12.2005
Chełm
0:14.99
Wilgocka
Wiktoria
30.12.2015
Chełm
0:14.68
Adamczewska
Marta
28.11.2006
Chełm
0:13.41
Kargol
Agnieszka
17.12.2002
Lublin
0:13.12
Kargol
Agnieszka
11.12.2003
Chełm
0:12.96
Andrzejewska
Kamila
11.12.2014 
Chełm
 0:12.47
Andrzejewska
Kamila
11.12.2016
Chełm
 
50m 0:35.06
Śmigasiewicz
Magda
06.12.1997
Lublin.
0:32.48
Andrzejewska
Kamila
09.12.2010
Chełm
0:30.24
Śmigasiewicz
Magda
19.12.1999
Lublin
0:28.21
Wilgocka
Wiktoria
09.12.2017
Lublin
0:29.44
Dziewa
Aleksandra
05.12.2009
Puławy
0:27.38
Andrzejewska
Kamila
21.12.2014
Ostrowiec Św
0:27.28
Andrzejewska
Kamila
13.03.2015
Oświęcim
0:27.02
Andrzejewska
Kamila
11.03.2016
Lublin
100m 1:23.44
Ogrodowczyk
Magda
24.11.2009
Lublin
1:13.38
Wilgocka
Wiktoria
14.11.2015
Lublin
1:06.11
Wilgocka
Wiktoria
12.06.2016
Zamość
1:01.52
Wilgocka
Wiktoria
09.12.2017
Lublin
1:03.10
Śmigasiewicz
Magda
09.06.2001
Warszawa
0:59.36
Andrzejewska
Kamila
14.12.2014
Zamość
0:58.20
Andrzejewska
Kamila
17.12.2015
Lublin
0:56.56
Andrzejewska
Kamila
15.12.2016
Olsztyn
200m 3:03.74
Adamczewska
Marta
28.12.2004
Lublin
2:36.50
Dziewa
Aleksandra
17.11.2007
Tredato
2:22.82
Śmigasiewicz
Magda
20.11.1999
Puławy
2:17.97
Śmigasiewicz
Magda
10.12.2000
Puławy
2:16.70
Śmigasiewicz
Magda 
23.03.2001
Płock
2:09.54
Andrzejewska
Kamila
13.12.2014
Zamość
2:03.79
Andrzejewska
Kamila
20.12.2015
Lublin
2:00.69
Andrzejewska
Kamila
16.12.2016
Olsztyn
400m 6:53.00
Buk
Martyna
29.10.2005
Chełm
5:28.40
Dziewa
Aleksandra
17.11.2007
Tredato
5:00.67
Śmigasiewicz
Magda
19.12.1999
Lublin
4:48.88
Śmigasiewicz
Magda
08.07.2000
Świdnik
4:45.33
Śmigasiewicz
Magda
24.03.2001
Płock
4:37.41
Dziewa
Aleksandra
08.12.2011
Nontichiari
4:23.70
Andrzejewska
Kamila
18.12.2015
Lublin
4:16.35
Andrzejewska
Kamila
16.12.2016
Olsztyn
800m 13:52.02
Buk
Martyna
29.10.2005
Chełm
12:09.54
Adamczewska
Marta
29.10.2005
Chełm
10:22.06
Śmigasiewicz
Magda
12.12.1999
Lublin
9:53.47
Śmigasiewicz
Magda
05.03.2000
Toruń
9:46.18
Śmigasiewicz
Magda
25.03.2001
Płock
9:28.30
Dziewa
Aleksandra
26.11.2011
Cremona
9:28.30
Dziewa
Aleksandra
26.11.2011
Cremona
 9:10.87
Andrzejewska
Kamila
21.02.2016
Kozienice
  10 lat 11 lat 12 lat 13 lat 14 lat 15 lat 16 lat 17 lat i starsi
GRZBIETOWY 25m 0:19.89
Chojnacka
Dominika
14.12.2005
Chełm
0:18.11
Borowiec
Weronika
11.12.2012
Chełm
0:16.86
Kargol
Agnieszka
28.11.2001
Chełm
0:15.49
Kargol
Agnieszka
21.12.2002
Chełm
0:15.49
Kargol
Agnieszka
21.12.2002
Chełm
0:15.10
Kargol
Agnieszka
5.12.2003
Chełm
0:14.65
Kargol
Agnieszka
13.12.2005
Chełm
 0:16.41
Andrzejewska
Kamila
30.12.2016
Chełm
50m 0:41.09
Dziewa
Julia
15.03.2009
Gallarate
0:35.51
Wilgocka
Wiktoria
22.12.2015 
Chełm
0:35.00
Dziewa
Aleksandra
11.04.2008
Bergamo
0:31.85
Wilgocka
Wiktoria
09.12.2017
Lublin
0:32.07
Kargol
Agnieszka
06.12.2003
Zamość
0:32.07
Kargol
Agnieszka
06.12.2003
Zamość
0:31.28
Śmigasiewicz
Magda
15.03.2003
Ziel. Góra
 0:30.43
Nadolska
Julia
11.03.2016
Gorzów W.
100m 1:28.60
Dziewa
Julia
25.04.2009
Varese
1:19.44
Wilgocka
Wiktoria
14.11.2015
Lublin
1:12.84
Wilgocka
Wiktoria
12.06.2016
Zamość
1:08.11
Wilgocka
Wiktoria
10.12.2017
Lublin
1:09.68
Śmigasiewicz
Magda
02.12.2001
Warszawa
1:08.93
Śmigasiewicz
Magda
30.11.2002
Oświęcim
1:06.96
Śmigasiewicz
Magda
30.11.2003
Leszno
1:07.24
Nadolska
Julia
12.03.2016
Gorzów W. 
200m 3:04.10
Dziewa
Julia
13.12.2009
Varese
2:46.10
Dziewa
Aleksandra
15.12.2007
Luino
2:38.00
Dziewa
Aleksandra
30.03.2008
Monza
2:28.22
Wilgocka
Wiktoria
09.12.2017
Lublin
2:26.24
Dziewa
Aleksandra
23.05.2010
Tradate
2:25.93
Śmigasiewicz
Magda
07.12.2002
Kraków
2:22.24
Śmigasiewicz
Magda
28.11.2003
Leszno
2:21.52
Śmigasiewicz
Magda
30.01.2004
Oświęcim
  10 lat 11 lat 12 lat 13 lat 14 lat 15 lat 16 lat 17 lat i starsi
KLASYCZNY 25m 0:21.36
Dybcio
Karolina
09.12.2011
Chełm
0:18.68
Dybcio
Karolina
27.11.2012
Świdnik
0:17.94
Dybcio
Karolina
20.11.2013
Chełm
0:17.66
Dybcio
Karolina
15.12.2014
Chełm
0:16.60
Dybcio
Karolina
06.03.2015
Olsztyn
0:18.95
Nadolska
Julia
30.12.2015
Chełm 
0:16.42
Andrzejewska
Kamila
16.10.2015
Ciechanów
0:16.20
Dziewa
Aleksandra
18.12.2014
Ostrowiec 
50m 0:45.07
Ogrodowczyk
Magda
07.11.2009
Zamość
0:40.36
Dybcio
Karolina
27.11.2012
Świdnik
0:37.70
Dybcio
Karolina
20.11.2013
Chełm
0:37.70
Dybcio
Karolina
13.11.2013
Chełm
0:35.36
Dybcio
Karolina
05.12.2015
Lublin
0:36.22
Dybcio
Karolina
19.03.2016
Lublin 
0:35.12
Andrzejewska
Kamila
16.10.2015
Ciechanów
0:36.62
Dziewa
Aleksandra
18.12.2014
Ostrowiec 
100m 1:35.24
Ogrodowczyk
Magda
13.12.2009
Lublin
1:30.28
Dybcio
Karolina
17.11.2012
Puławy
1:25.24
Dybcio
Karolina
7.12.2013
Puławy
1:23.11 
Dybcio 
Karolina
14.12.2014
Zamość
1:18.54
Dybcio
Karolina
08.03.2015
Olsztyn
1:18.90
Dybcio
Karolina
06.02.2016
Lublin
 1:22.05
Dybcio
Karolina
10.12.2017
Lublin
 1:15.04
Andrzejewska
Kamila
23.10.2016
Kraków
200m 3:23.26
Ogrodowczyk
Magda
30.12.2009
Chełm
3:12.07
Ogrodowczyk
Magda
30.05.2010
Puławy
3:02.89
Dybcio
Karolina
5.10.2013
Międz. Pod
2:57.11
Lackowska
Agata
05.03.2000
Toruń
2:56.93
Dybcio
Karolina
5.12.2015
Lublin
 2:54.76
Dybcio
Karolina
5.03.2016
Gorzów W.
2:59.82
Dybcio
Karolina
2.04.2017
Kraśnik
 2:44.26
Andrzejewska
Kamila
13.11.2016
Zamość
  10 lat 11 lat 12 lat 13 lat 14 lat 15 lat 16 lat 17 lat i starsi
MOTYLKOWY 25m 0:18.51
Paluch
Katarzyna
5.12.2005
Chełm
0:16.32
Borowiec
Weronika
15.12.2012
Chełm
0:15.62
Borowiec
Weronika
20.11.2013
Chełm
0:14.29
Borowiec
Weronika
15.12.2014
Chełm
0:13.66
Borowiec
Weronika
05.12.2015
Lublin
0:13.09
Borowiec
Weronika
30.12.2016
Chełm
 0:14.49
Nadolska
Julia
30.12.2016
Chełm
0:14.26
Kolenda
Zofia
30.12.2016
Chełm 
50m 0:41.64
Paluch
Katarzyna
22.12.2005
Chełm
0:36.56
Borowiec
Weronika
20.10.2012
Lublin
0:33.90
Dziewa
Aleksandra
16.11.2008
Świdnik
0:31.13
Wilgocka
Wiktoria
09.12.2017
Lublin
0:30.03
Borowiec 
Weronika
05.12.2015 
Lublin
0:30.47
Borowiec 
Weronika
03.12.2016
Lublin
0:30.82
Andrzejewska
Kamila
14.03.2015
Oświęcim
 0:28.26
Kargol
Agnieszka
05.12.2016
Lublin
100m 1:49.02
Buk
Martyna
29.12.2005
Chełm
1:23.40
Dziewa
Aleksandra
02.12.2007
Tredato
1:23.15
Borowiec 
Weronika 
07.12.2013
Puławy
1:15.26 
Borowiec 
Weronika 
13.12.2014 
Zamość
1:09.18 
Borowiec
Weronika
05.12.2015
Lublin
1:09.15
Borowiec
Weronika
04.03.2016
Gorzów W.
1:06.92
Kolenda
Zofia
13.12.2014
Zamość
1:05.02
Kolenda
Zofia
13.03.2015
Gliwice
200m   3:38.92
Borowiec
Weronika
17.12.2012
Chełm
3:23.00
Borowiec
Weronika
07.12.2013
Puławy
2:51.45 
Borowiec 
Weronika
13.12.2014 
Zamość
2:39.19 
Borowiec 
Weronika
17.12.2015
Lublin
2:59.59
Kolenda
Zofia
11.11.2013
Zamość
2:30.81
Kolenda
Zofia
13.12.2014
Zamość
2:28.53
Kolenda
Zofia
15.03.2015
Gliwice
  10 lat 11 lat 12 lat 13 lat 14 lat 15 lat 16 lat 17 lat i starsi
ZMIENNY 100m 1:31.45
Andrzejewska
Kamila
30.12.2009
Chełm
1:20.54
Dziewa
Aleksandra
22.12.2007
Lublin
1:19.78
Zarzycka
Paulina
09.11.2002
Kraśnik
1:14.17
Andrzejewska
Kamila
9.12.2012
Puławy
1:11.30
Borowiec 
Weronika
8.03.2015
Olsztyn
1:08.89
Andrzejewska
Kamila
13.10.2013
Zamość
1:07.33
Andrzejewska
Kamila
06.12.2015
Lublin
1:06.89
Andrzejewska
Kamila
13.03.2016
Lublin
200m 3:17.80
Dziewa
Julia
13.12.2009
Varese
2:50.90
Dziewa
Aleksandra
17.11.2007
Tredato
2:42.50
Dziewa
Aleksandra
20.04.2008
Mediolan
2:36.20
Dziewa
Aleksandra
05.12.2009
Puławy
2:33.75
Borowiec 
Weronika 
05.12.2015
Lublin
2:31.76
Dziewa
Aleksandra
12.03.20.11
Ciechanów
2:27.62
Dziewa
Aleksandra
14.01.2012
Lugano
 2:22.02
Andrzejewska
Kamila
22.10.2016
Kraków
400m   6:48.18
Kargol
Justyna
13.12.2001
Chełm
6:19.86
Borowiec 
Weronika 
06.12.2013
Puławy
5:53.84
Wilgocka
Wiktoria
26.11.2017
Krasnystaw
5:48.11
Śmigasiewicz
Magda
16.06.2001
Świdnik
  5:12.80
Dziewa
Aleksandra
28.01.20.12
Milan
4:57.00
Andrzejewska
Kamila
20.11.2016
Poznań

OPRACOWANIE: M. RAĆKOWICZ STAN NA DZIEŃ: 07.12.2017

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8