Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
20 Lipiec 2019    |    Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk

faceyou tube '

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

Kalendarz imprez rok 2013

 

Lp. Nazwa imprezy Termin Miejsce Pływ.
1 II Puchar Olimpijczyka 26.01 Świdnik 25 m
2 Grand Prix - Puchar Polski 16-17.02 Kozienice 25 m
3 I runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 3.03 Krasnystaw 25 m
4 Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat 1-3.03 Olsztyn 25 m
5 Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat 1-3.03 Dębica 25 m
6 Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat 8-10.03 Gliwice 25 m
7 Mistrzostwa Polski 17-18 lat 8-10.03 Kraków 25 m
8 II runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 10.03 Krasnystaw 25 m
9 I runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 16.03 Kraśnik 25 m
10 I runda Ligi Juniorów 17.03 Zamość 25 m
11 XVII Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Łukowa 22.03 Łuków 25 m
12 I runda - O Laur Lubelskiego Koziołka 23.03 Lublin MOSiR 25 m
13 Międzywojewódzkie  Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat – I runda (Mistrzostwa Województwa Młodzików 12 – 13 lat) 23-24.03 Lublin SP 23? 25 m
14 II runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 6.04 Biłgoraj 25 m
15 Wielomecz dz. 15-16, chł 17-18 6-7.04 Kijów 50 m
16 Wielomecz dz. 13-14, chł 15-16 6-7.04 Poznań 50 m
17 II runda Ligi Juniorów 7.04 Międzyrzec Podlaski 25 m
18 Puchar Roztocza 13-14.04 Zamość 25 m
19 II runda LLK 20.04  Lublin MOSiR 25 m
20 III runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 21.04 Krasnystaw 25 m
21 Grand Prix – Puchar Polski 27-28.04 Wg ust. 50 m
22 Memoriał Henryka Kosakowskiego 11.05 Lublin MOSiR 25 m
23 Grand Prix - Puchar Polski 18-19.05 Drzonków 50 m
24 IV runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 19.05 Krasnystaw 25 m
25 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11 lat 25-26.05 Puławy? 25 m
26 Grand Prix - Puchar Polski 1-2.06 Olsztyn 50 m
27 III runda LLK 8.06 Lublin MOSiR 25 m
28 POL-CZE-SVK dz. 13-14, chł 15-16 wg. ust. Koszyce 50 m
29 Główne Mistrzostwa Polski 13-16.06 Olsztyn 50 m
30 XI Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego 15.06 Międzyrzec Podlaski 25 m
31 Główne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 22-23.06 Puławy 50 m
32 Miedzywoj. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat –II runda 1-30.06 Podlaskie 25 m
33 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat – II runda 29-30.06 Ostrowiec Św. 25 m
34 Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.   14 l. 5-7.07 Gorzów. Wlkp. 50 m
35 Uniwersjada 6-17.07 Kazań 50 m
36 Mistrzostwa Europy Juniorów dz. 15-16, chł. 17-18 10-14.07 Poznań 50 m
37 EYOF dz. 13-14, chł. 15-16 14-19.07 Utrecht 50 m
38 Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.  15 l. 19-21.07 Oświęcim 50 m
39 Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.   16 l. 19-21.07 Dębica 50 m
40 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat 19-21.07 Łódź/Ostrowiec 50 m
41 MISTRZOSTWA ŚWIATA 28.07 – 4.08 Barcelona 50 m
42 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW dz.15-17, chł 16-18 16-21.08 Casablanka 50 m
43 V runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 22.09 Krasnystaw 25 m
44 III runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 5.10 Międzyrzec Podlaski 25 m
45 III runda Ligi Juniorów 6.10 Kraśnik 25 m
46 VI runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 13.10 Krasnystaw 25 m
47 IV runda LLK 19.10 Lublin MOSiR 25 m
48 IV runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 26.10 Lublin MOSiR 25 m
49 Grand Prix  - Puchar  Polski 26-27.10 Suwałki 25 m
50 Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości do 30.11 Forma trening. 25 m
51 Grand Prix  - Puchar  Polski 9-10.11 Kraków 25 m
52 Puchar Krasnegostawu - VII runda Krasnostawskiej Ligi Szuwarek 10.11 Krasnystaw 25 m
53 IV runda Ligi Juniorów 11.11 Lublin SP 28 25 m
54 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 10-11 lat 17.11 Kraśnik 25 m
55 Grand Prix  - Puchar  Polski 17-18.11 Łódź 25 m
56 V runda LLK 23.11 Lublin MOSiR 25 m
57 V runda Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat 30.11 Lublin SP 28 25 m
58 Zawody kwalifikacyjne do ME 30.11-1.12 Poznań 25 m
59 V runda Ligi Juniorów 1.12 Puławy 25 m
60 Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 7-8.12 Puławy 25 m
61 MISTRZOSTWA EUROPY 12-15.12 Herning 25 m
62 VI runda LLK 14.12 Lublin MOSiR 25 m
63 Puchar Sprintu   Puławy 25 m
64 Zimowe Mistrzostwa Polski 19-22.12 Ostrowiec Św. 25 m

KONTAKT

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy LIDER
ul. Połaniecka 10  |  22-100 Chełm
NIP: 563-18-03-538  |  REGON: 110174597
tel: 692 437 665  |  e-mail: info@liderchelm.com.pl
Numer konta: PEKAO I Oddział w Chełmie
53 1240 2223 1111 0000 3591 4749 

faceyou tube ,

Zawody oczekujące na aktualizację

Wspierają nas

centrum um chelm' Oknoplast zso8